Samsung Galaxy Ace 2’nin Özellikleri Belli Oldu

Sizlere bu yazımızdan önce Galaxy Mini 2’nin özelliklerinden bahsetmiştik. O model ile aynı gün içerisinde tanıtılan Galaxy Ace 2’nin özelliklerine de kısaca göz atmak isteriz. Bu modelin Galaxy Mini 2’ye göre oldukça iyi özelliklere sahip olduğunu belirtmek isteriz. Aynı zamanda bu modelin de Android 2.3 sürümü ile geldiğini belirtmek isteriz.

Samsung Galaxy Ace 2’nin Özellikleri:

  • İşlemci: 800 MHz hızında çift çekirdekli işlemci
  • İşletim sistemi: Android 2.3
  • RAM: 768 MB
  • Ekran: 3.8-inç’lik 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran
  • Kamera: 5 MP 720p video kayıt özelliğine sahip arka kamera ve VGA ön kamera
  • Hafıza: 4 GB dahili hafıza ve microSD kart ile +32GB’a kadar destekleme
  • İletişim birimleri: 3G, Wi-Fi, Bluetooth
  • Batarya: 1500mAh

 

Galaxy Mini 2 modeline göre oldukça iyi özellikleri bulunan bu modelin ilk modeline göre de performans bakımından gözle görülür artışa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Android 2.3 işletim sistemi yüklü olarak sunulan bu modelin Android 4.0 güncellemesi alıp almayacağı konusunda hiçbir bilgi bulunmuyor. Bize göre bu özellikleri ile Galaxy Ace 2’nin Android 4.0 alması sağlanabilir. Galaxy Ace 2 modelinin Nisan ayı ortalarında satışına başlanacak. Fiyatı konusunda ise Avrupa’da 350 Avro olması planlanmakta.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.