Android Uygulamaları Fırsat Bu Fırsat, Opet Mobil Uygulaması ve Posta Kodları

Merhabalar, bu gün sizlere çok beğeneceğiniz Android uygulamaları tanıtmaya çalışacağız. Sizlere tanıtmaya çalıştığımız Android uygulamalarını mümkün olduğunca özenle seçmeye çalışıyoruz. Sizde Android uygulamaları tanıtımı yazı dizimizi takip ederek birçok Android uygulaması hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bugün tanıtacağımız Android uygulamaları şunlar; Fırsat Bu Fırsat, Opet Mobil Uygulaması ve Posta Kodları.

Fırsat Bu Fırsat

 

Bu gün sizlere tanıtacağımız ilk Android uygulamasının amacı sizlere indirim kampanyalarından haberdar etmek. Bu Android uygulaması sayesinde bulunduğunuz bölgeyi seçerek gün içerisinde veya ay içerisinde oluşan fırsatlardan haberdar olabiliyorsunuz. Sürekli güncellenen bu Android uygulaması ile sizde birçok fırsattan rahatça yararlanabileceksiniz. Sizlerde birçok fırsattan haberdar olmak için bu Android uygulamasını telefonunuza kurmalı ve en azından günde 1 kere güncelleyerek birçok fırsatı takip etme şansına ulaşabilirsiniz.Bu Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Opet Mobil Uygulaması

Bu Android uygulaması sayesinde Opet istasyonlarını rahatlıkla bulabileceksiniz. Ayrıca Opet Mobil uygulaması sayesinde Opet’in yaptığı birçok kampanyadan ilk önce sizin haberiniz olacak. Tabi bunların yanında indirimlerden de faydalanabileceğinizi belirtmek isteriz. İndirim ve kampanyalardan faydalanmak için tek yapmanız gereken Opet Mobile Android uygulamasını indirmek ve Opet kartınız ile bu uygulamayı eşleştirmek. Sizlerde Opet fırsatlarını kaçırmamak için bu Android uygulamasını kullanabilirsiniz . Bu Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Posta Kodları

 

Posta kodlarının ne zaman, nerde lazım olacağı inanın hiç belli olmuyor. Bu Android uygulaması sayesinde Türkiye’mizin tüm il, ilçe ve semt posta kodlarına ulaşabileceksiniz. Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde oldukça rahat kullanılan bu Android uygulamasını Android telefonunuzda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Bu Android uygulamasını burdan indirebilirsiniz.

Sizlere tanıttığımız Android uygulamalarının kurulumunda veya kullanımında herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen konu altında belirtiniz. Elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız. Ayrıca sizlere tanıttığımız Android uygulamalarının Android Market linkli olduğunu unutmayınız. Bir başka Android uygulama tanıtımında görüşmek dileğiyle…

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

  1. 25 Mart 2012, 14:50

    ben kurdum gerçekten güzel uygulama

    Cevapla
  2. 25 Mart 2012, 14:33

    kurulum için sadece indirmek yeterli mi

    Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.