Oblio Tablet Mint 7 Slim incelemesi

Aliq
06.12.2011
Okuma
4 Yorum

Akıllı tablet pazarına her gün yeni bir üye dahil olmakta. Bunlardan bir yenisi de Oblio Tablet Mint 7 Slim. Turkcell kampanyası ile kullanıcılara sunulacak bu akıllı tablet özellikleri ile de göz kamaştırıyor. Bünyesinde birçok özelliği barındıran bu tabletin gelin sizlere kısaca özelliklerini sayalım:

Öncelikle Turkcell’in neredeyse tüm Wın’larının bu tablette çalıştığını belirtmek isteriz. Turkcell yaptığı incelemeler sonucunda kullanıcılara bu tablet ile mükemmel internet deneyimi sunmayı amaçlıyor. Huawei E176, Huawei E180 ve ZTE MF190 model USB modemlerle uyumlu olan tablet birçok özelliği ile de kullanıcıları sevindirecekmiş gibi görünüyor.

Oblio Tablet Mint 7 Slim Teknik Özellikleri:

İşlemci: 1GHz Cortex A8 işlemci:

Ram:512MB

Hafıza: 4GB MicroSD ile 16GB’a kadar desteklemekte.

İşletim sistemi: Android 2.3

Ekran: 7-inç. G Sensör

Kamera: 2MP

İletişim birimleri: 3G USB uyumlu, Wi-Fi

Modelin resmi sitesindeki resmi sizlere sunmak istersek:

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

 1. 09 Aralık 2011, 06:34

  Fiyatınıda belirtseniz acayip makbule geçersiniz..

  Cevapla
 2. 06 Aralık 2011, 17:41

  güzel tabletmiş, Huawei E176, Huawei E180 ve ZTE MF190 model USB modemlerle uyumlu olması en çok beni sevindirdi diyebilirim…

  detaylı anlatımınız için teşekkürler

  Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.