Android’iniz de Ses Kaydı Mı Yapmak İstiyorsunuz?

Birçok arkadaşımız Android telefonunda yüksek kalite de ses kaydı yapamadığından bahsetmekte. Bu gün sizinle buluşturacağımız uygulama ile gerçekten yüksek kalite de ses kaydı yapabilecekseniz. Hemde yaptığınız bu kayıtları Wave ve 3gp formatında da yapabiliyorsunuz. İsterseniz yaptığınız kayıtları zil sesi olarak ayarlama imkanına da sahipsiniz.

Uygulamamızın ismi Tape-a Talk Voice Recorder.

Gizli bir şekilde de ses kaydı yapmanıza imkan veren bu uygulama ekranınız kararmış bir şekilde olsa bile ses kaydına devam ediyor. Oldukça iyi bir kayıt yapan bu uygulamanın tüm Android telefonlarda bulunması gerektiğini düşünmekteyiz.

Önemli bir kişi ile bir iş görüşmeniz mi var? Ya da girdiğiniz dersteki bilgileri kayıt altına mı almak istiyorsunuz? O zaman bu uygulama tam size göre. Umarım sizde bizim gibi beğenirsiniz.

Desteklediği Sistemler:
Android 2.1 ve üzeri

Yapımcısı: Markus Drösser

Uygulamanın indirme linki: Tape-a Talk Voice Recorder.

 

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

 1. 25 Mart 2012, 05:11

  siteniz çok iyi

  Cevapla
 2. 25 Mart 2012, 05:04

  sorun yaşamayız değil mi?

  Cevapla
 3. 21 Mart 2012, 00:04

  emeğinize sağlık. iyi çalışmalar

  Cevapla
 4. 21 Mart 2012, 00:02

  Yararlı bir uygulama teşekkürler.

  Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.