Karşınızda Tamamen Türk Yapımı Türkçe Android Market!

Tamamen Türk yapımı olan bu yeni Android Market alternatifinin ismi indiroid. Şimdiye kadar yüzlerce uygulama, oyuna ulaşmış bir yapısı bulunmakta. İçerisinde barındırdığı çoğu Android uygulama ve oyun Türkçe olarak sunulmakta.

Mobil kullanıcıların ulaşabilecekleri link: http://m.indiroid.com

Bilgisayarınızdan ulaşmak isterseniz linki:http://www.indiroid.com

Geniş bir ücretsiz içeriğe sahip olan indiroid gelecek zamanlarda Türkler için Android Market alternatifi olarak mükemmel yerlerde olacak gibi görünmekte. Ücretsiz uygulama ve oyunların yanında ücretli içeriklerde barındırmakta. Bunları satın almanız için GSM operatörlerinden TL çekimi yapmakta. Uygulama indirmeden önce ücretli, ücretsiz olmasına dikkat etmeniz gerekmekte. Kredi kartı ile de alma imkanına sahipsiniz.

Umarım Android servisi beğenirsiniz. Biz gerçekten çok beğendik ve böyle bir servis sundukları için kendilerine teşekkür ederiz.

İleri ki zamanlarda daha iyi başarılar göstereceğinden eminiz. Bir Türk olarak Türk yapımcılara sonuna kadar destek vermeye hazırız.

 

 

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

 1. 18 Eylül 2011, 19:42

  şu an android kullanan bir cihazım olmasa da sektörü takip ediyorum. yerli girişimlerin olması güzel :)

  Cevapla
 2. 17 Eylül 2011, 19:30

  indiroid :) ismi güzelmiş umarım başarılı olurlar.

  Teşekkürler

  Cevapla
 3. 17 Eylül 2011, 19:09

  :D isim çok yaratıcı :)

  Cevapla
 4. 17 Eylül 2011, 14:26

  Süper bir paylaşım olmuş hemen Android telefonumda bunu deniyecem umarım android uygulamalar iyidir.

  Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.