Android Telefon için Virüs Programı

Her işletim sisteminde olduğu gibi Android işletim sisteminde de virüsler tam bir baş belası. Android Market’de oldukça yaygın olmaya başlayan bu virüsler için Android yönetimi gerekli tedbirleri almaya çalışsa da bu konunun üstesinden gelmiş değil. Bizde bu sebepten sizlere AVG’nin çıkarmış olduğu virüs programını sunalım dedik.

AVG Android virüs programını Buradan indirip kurunuz. Kurulumu oldukça kolay fakat Türkçe dil seçeneği bulunmuyor. Uygulamayı kurduğumuzdan sonra uygulamayı açıyorsunuz ve ekranına dokunmanız onun için taramanın başlaması anlamına geliyor. Ve sonuçları size gösteriyor. Umarım herhangi bir virüse rastlamazsınız. Virüse rastlarsanız eğer kendisi sizi uyarıyor silmek için onayladığınızda silme işlemi gerçekleşmiş oluyor. Tabi ki android telefonunuz için virüs programları oldukça sistemin yavaşlamasına neden olmakta.  Virüssüz günler dileriz :)

Ayrıca Android kullanıcıları Avg Android virüs programından oldukça memnunlar. Android marketten kullanıcıların verdiği oyları görmeniz mümkündür.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

 1. 26 Ekim 2012, 12:38

  Uygulama güzel fakat bir konuda yardıma ihtiyacım var. Telefonu tarattım ve settings de “usb bugging” diye bir seyi kapatmami istiyor. Hic bu durumla karsilasan var mi ? Ne yapmaliyim?

  Cevapla
 2. 24 Ekim 2012, 23:20

  Öğrenci, iş adamı yada internetle çok içli dışlı olup olmayan herkesin indirmesi gereken bir uygulama bence. Google Play Store üzerinden indirip en azından bir deneyin derim.

  Cevapla
 3. 24 Ekim 2012, 23:18

  kurulum için sadece indirmek yeterli mi

  Cevapla
 4. 22 Ekim 2012, 05:22

  gayet güzel olmuş

  Cevapla
 5. 23 Mart 2012, 00:35

  uygulama için teşekkürler indirip kullanmaya başladım

  Cevapla
 6. 23 Mart 2012, 00:19

  sorun yaşamayız değil mi?

  Cevapla
 7. 15 Mart 2012, 23:03

  google’dan plaket falan almalısınız bence. çünkü çok iyi haberler yayınlıyosunuz.

  Cevapla
 8. 15 Mart 2012, 22:35

  Yararlı bir uygulama teşekkürler.

  Cevapla
 9. 14 Mart 2012, 00:29

  ben kurdum gerçekten güzel uygulama

  Cevapla
 10. 14 Mart 2012, 00:06

  Bu android gerçekten yeni bi çağ açtı , site yönetimine böyle kaliteli konular paylaştıgın için teşekkür ederim.

  Cevapla
 11. 24 Ağustos 2011, 12:41

  Android Market ne kadar bunları engellemeye kalksa da hemen çözüm olmuyor. Böyle yazılımları kullanmakta fayda var genede.

  Cevapla
 12. 24 Ağustos 2011, 11:55

  Güzel düşünülmüş.Birçok virüs kol gezmeye başlamıştı.

  Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.